środa, 12.08.2020. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaO nas

O nas

DRMOWA ODŻYWKA DO KWIATÓW CIĘTYCH TYLKO DO BUKIETÓW Z DOSTAWĄ NA TERENIE POZNANIA LUB NAJBLIŻSZYCH OKOLIC. 

 

 

 

 Nasza kwiaciarnia, Kwiaciarnia Vivaldi, swoimi korzeniami sięga 1994 roku i również od tego roku nieprzerwanie działamy na poznańskim rynku.

 

Ceniąc sobie ciągły rozwój i doskonalenie świadczonych usług w 2011 roku, z myślą o wszystkich naszych Klientach, chcących zaoszczędzić swój cenny czas, postanowiliśmy uruchomić również kwiaciarnie internetową. Dostarczamy kwiaty nie tylko na terenie Poznania i okolic, ale również przyjmujemy zamówienia na dostawy kwiatów na obszarze całej Polski oraz całego świata. Dzięki współpracy z sieciami kwiatowymi i partnerskimi kwiaciarniami doręczamy kwiaty na terenie Polski w 2h, a na terenie świata w 24h. Zamówienia można składać osobiście lub poprzez naszą kwiaciarnie internetową, telefonicznie a także mailowo.

 

Oferujemy Państwu bardzo bogaty asortyment kwiatów ciętych (nie tylko tych popularnych ale również egzotycznych i unikalnych), roślin doniczkowych, artykułów dekoracyjnych, ceramiki, szkła, świec i wiele innych. W stałej ofercie posiadamy również różnego rodzaju oryginalne kompozycje kwiatowe.

 

W ofercie posiadamy wiązanki pogrzebowe i wieńce, które na Państwa życzenie, bezpłatnie dostarczymy we wskazane miejsce (kościół, cmentarz, kaplica, adres prywatny). Szarfy pogrzebowe drukujemy komputerowo, bezpośrednio w naszej kwiaciarni, co jest gwarantem wysokiej jakości i elegancji.

 

Częste dostawy kwiatów gwarantują Państwu najwyższą jakość asortymentu a wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra utytułowanych florystek, zapewniają wykonawstwo i obsługę na najwyższym poziomie.

 

 Zapraszamy !!!

 

 

 


; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true; /* ]]> */